Samsung Galaxy A06 5G (4GB RAM, 128GB Storage)
₹14,999.00 Original price was: ₹14,999.00.₹13,999.00Current price is: ₹13,999.00.
MSI LAPTOP B7UC-104IN
₹82,990.00 Original price was: ₹82,990.00.₹81,454.00Current price is: ₹81,454.00.
MSI LAPTOP B7UC-610IN
-
Pick up from the Muzambi Store
To pick up today
-
Courier delivery
Our courier will deliver to the specified address
3-5 Days
-
delhivery Courier delivery
DHL courier will deliver to the specified address
3-5 Days
MSI Thin A15, Ryzen 5 7535HS, 40CM FHD 144Hz Gaming Laptop(16GB/512 GB NVMe SSD/Windows 11 Home/NVIDIA GeForce RTX 3050, GDDR6 4GB /Cosmos Gray/1.86Kg), B7UC-067IN
| Brand | MSI |
| Model Name | Thin A15 |
| Screen Size | 40 Centimetres |
| Colour | Cosmos Gray |
| Hard Disk Size | 512 GB |
| CPU Model | Ryzen 5 |
| RAM Memory Installed Size | 16 GB |
| Operating System | Windows 11 Home |
| Special Feature | Thin |
| Graphics Card Description | Dedicated |
- Processor: Ryzen 5 7535HS Up To 4.5GHz
- Operating System: Pre-loaded Windows 11 Home with lifetime validity |Preinstalled Software: MSI Center | In the box: Laptop, Power Adapter
- Display: 40cm FHD (1920×1080), 144Hz 45%NTSC IPS-Level
- NVIDIA GeForce RTX 3050 | Wi-Fi 6 + Bluetooth v5.3
- Memory & Storage: 8GBx2 DDR5 Dual Channel RAM | Storage: 512GB NVMe PCIe Gen4x4 SSD
₹98,990.00 Original price was: ₹98,990.00.₹78,171.00Current price is: ₹78,171.00.
1 in stock
1 in stock
Description
MSI Thin A15, Ryzen 5 7535HS, 40CM FHD 144Hz Gaming Laptop(16GB/512 GB NVMe SSD/Windows 11 Home/NVIDIA GeForce RTX 3050, GDDR6 4GB /Cosmos Gray/1.86Kg), B7UC-067IN
| Brand | MSI |
| Model Name | Thin A15 |
| Screen Size | 40 Centimetres |
| Colour | Cosmos Gray |
| Hard Disk Size | 512 GB |
| CPU Model | Ryzen 5 |
| RAM Memory Installed Size | 16 GB |
| Operating System | Windows 11 Home |
| Special Feature | Thin |
| Graphics Card Description | Dedicated |
- Processor: Ryzen 5 7535HS Up To 4.5GHz
- Operating System: Pre-loaded Windows 11 Home with lifetime validity |Preinstalled Software: MSI Center | In the box: Laptop, Power Adapter
- Display: 40cm FHD (1920×1080), 144Hz 45%NTSC IPS-Level
- NVIDIA GeForce RTX 3050 | Wi-Fi 6 + Bluetooth v5.3
- Memory & Storage: 8GBx2 DDR5 Dual Channel RAM | Storage: 512GB NVMe PCIe Gen4x4 SSD








