vivo Y400 Pro 5G (8GB RAM, 256GB Storage)
₹31,999.00 Original price was: ₹31,999.00.₹27,999.00Current price is: ₹27,999.00.
Vivo Y400 5G (8GB RAM, 256GB Storage)
₹27,999.00 Original price was: ₹27,999.00.₹27,990.00Current price is: ₹27,990.00.
MSI LAPTOP B13UC-2019IN
-
Pick up from the Muzambi Store
To pick up today
-
Courier delivery
Our courier will deliver to the specified address
3-5 Days
-
delhivery Courier delivery
DHL courier will deliver to the specified address
3-5 Days
MSI Thin 15, Intel 13th Gen. i5-13420H, 40CM FHD 144Hz Gaming Laptop (16GB/1TB NVMe SSD/Windows 11 Home/NVIDIA GeForce RTX 3050, GDDR6 6GB/Cosmos Gray/1.86Kg) B13UDX-128IN
| Brand | MSI |
| Model Name | Thin 15 B13UDX |
| Screen Size | 40 Centimetres |
| Colour | Cosmos Gray |
| Hard Disk Size | 1 TB |
| CPU Model | Core i5 |
| RAM Memory Installed Size | 16 GB |
| Operating System | Windows 11 Home |
| Graphics Card Description | Dedicated |
| CPU Speed | 1.5 GHz |
- Processor: 13th Generation Intel Core i5 13420H upto 4.2 GHz
- Operating System: Pre-loaded Windows 11 Home with lifetime validity |Preinstalled Software: MSI Center,Microsoft 365 Basic + Office Home 2024 included with lifetime validity| In the box: Laptop, Power Adapter, User Guide.
- Display:40cm FHD (1920×1080), 144Hz Refresh Rate, IPS-Level
- Memory & Storage: 16GB DDR4 RAM | Storage: 1TB NVMe PCIe Gen4 SSD
- NVIDIA GeForce RTX 3050 | Intel Wi-Fi 6, Bluetooth v5.3
₹100,990.00 Original price was: ₹100,990.00.₹78,652.00Current price is: ₹78,652.00.
1 in stock
1 in stock
Description
MSI Thin 15, Intel 13th Gen. i5-13420H, 40CM FHD 144Hz Gaming Laptop (16GB/1TB NVMe SSD/Windows 11 Home/NVIDIA GeForce RTX 3050, GDDR6 6GB/Cosmos Gray/1.86Kg) B13UDX-128IN
| Brand | MSI |
| Model Name | Thin 15 B13UDX |
| Screen Size | 40 Centimetres |
| Colour | Cosmos Gray |
| Hard Disk Size | 1 TB |
| CPU Model | Core i5 |
| RAM Memory Installed Size | 16 GB |
| Operating System | Windows 11 Home |
| Graphics Card Description | Dedicated |
| CPU Speed | 1.5 GHz |
- Processor: 13th Generation Intel Core i5 13420H upto 4.2 GHz
- Operating System: Pre-loaded Windows 11 Home with lifetime validity |Preinstalled Software: MSI Center,Microsoft 365 Basic + Office Home 2024 included with lifetime validity| In the box: Laptop, Power Adapter, User Guide.
- Display:40cm FHD (1920×1080), 144Hz Refresh Rate, IPS-Level
- Memory & Storage: 16GB DDR4 RAM | Storage: 1TB NVMe PCIe Gen4 SSD
- NVIDIA GeForce RTX 3050 | Intel Wi-Fi 6, Bluetooth v5.3








