HP LAPTOP 15-FR0045TU
₹87,000.00 Original price was: ₹87,000.00.₹61,050.00Current price is: ₹61,050.00.
ACER LAPTOP UN.31ZSI.038
₹80,999.00 Original price was: ₹80,999.00.₹46,100.00Current price is: ₹46,100.00.
“MSI LAPTOP B13UC-2019IN” has been added to your cart. View cart
ACER LAPTOP NX.D2GSI.001
-
Pick up from the Muzambi Store
To pick up today
-
Courier delivery
Our courier will deliver to the specified address
3-5 Days
-
delhivery Courier delivery
DHL courier will deliver to the specified address
3-5 Days
acer Swift Lite 14, Intel Core Ultra 5 115U Processor, 16 GB, 512 GB, WUXGA OLED, 14.0″/35.56 cm, Windows 11 Home, MSO,Light Silver, 1.1 kg, SFL14-54M, Thin and Light Laptop
| Brand | acer |
| Model Name | Swift Lite 14 |
| Screen Size | 14 Inches |
| Colour | Silver |
| Hard Disk Size | 512 GB |
| CPU Model | Intel Core Ultra 5 |
| RAM Memory Installed Size | 16 GB |
| Operating System | Windows 11 Home |
| Special Feature | Backlit Keyboard |
| Graphics Card Description | Integrated |
- Processor: Intel Core Ultra 5 115U processor (1.5 GHz base clock, up to 4.2 GHz max boost clock, 10 MB L3 cache, 8 cores) | Memory: | Storage:
- Operating System: Windows 11 Home|Preinstalled Software: MSO
- Display: 14.0″ display with OLED (Organic Light-Emitting Diode) technology, WUXGA 1920 x 1200, high-brightness (400 nits, typical value) AcerCineCrystal | Intel Graphics
- Ports : 1 x USB 3.2 port, 2 x USB Type-C port with DC-in
- Camera : FHD Camera | Microphone : Single built-in microphones| Keyboard : 80-/81-/84-key Acer backlit keyboard layout with international language support including indicators of CapsLock and Co-pilot key
₹66,999.00 Original price was: ₹66,999.00.₹63,290.00Current price is: ₹63,290.00.
Description
acer Swift Lite 14, Intel Core Ultra 5 115U Processor, 16 GB, 512 GB, WUXGA OLED, 14.0″/35.56 cm, Windows 11 Home, MSO,Light Silver, 1.1 kg, SFL14-54M, Thin and Light Laptop
| Brand | acer |
| Model Name | Swift Lite 14 |
| Screen Size | 14 Inches |
| Colour | Silver |
| Hard Disk Size | 512 GB |
| CPU Model | Intel Core Ultra 5 |
| RAM Memory Installed Size | 16 GB |
| Operating System | Windows 11 Home |
| Special Feature | Backlit Keyboard |
| Graphics Card Description | Integrated |
- Processor: Intel Core Ultra 5 115U processor (1.5 GHz base clock, up to 4.2 GHz max boost clock, 10 MB L3 cache, 8 cores) | Memory: | Storage:
- Operating System: Windows 11 Home|Preinstalled Software: MSO
- Display: 14.0″ display with OLED (Organic Light-Emitting Diode) technology, WUXGA 1920 x 1200, high-brightness (400 nits, typical value) AcerCineCrystal | Intel Graphics
- Ports : 1 x USB 3.2 port, 2 x USB Type-C port with DC-in
- Camera : FHD Camera | Microphone : Single built-in microphones| Keyboard : 80-/81-/84-key Acer backlit keyboard layout with international language support including indicators of CapsLock and Co-pilot key








